Opis Stanowiska

  • Praca na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
  • Uzbrajanie maszyny, mocowanie elementów,
  • Wytwarzanie elementów według rysunków technicznych,
  • Badanie stanu i jakości wytworzonych elementów.

Oferujemy

  • Pracownik otrzymuje niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Pracodawca zapewnia długoterminową współpracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie, mieszkanie jedno lub dwuosobowe,
  • Praca na cały etat, pełen wymiar godzinowy z możliwością pracy dodatkowej,
  • Stawka i dieta godzinowa,
  • W razie potrzeby możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek,
  • Pracodawca gwarantuje punktualne wypłaty,
  • Pracownikowi przysługuje płatny urlop:
    • w pierwszym roku jest to 24 dni,
    • w drugim 25 dni,
    • w trzecim 26 dni,
    • w czwartym 28 dni,
    • w piątym 30 dni płatnego urlopu.
  • Pracownik otrzymuję dodatek urlopowy w wysokości od 150 do 300 € w zależności od stażu pracy,
  • Pracownik również otrzymuje dodatek świąteczny w wysokości od 150 do 300 €, który jest wypłacany w listopadzie,
  • Zatrudniona osoba po przepracowaniu pełnych dwóch miesięcy otrzymuje jednorazową premie w wysokości 200 €,
  • Dodatkowo tokarz otrzymuję odzież roboczą wraz z wyposażeniem (niezbędne przybory i narzędzia do pracy),
  • Osoba ma zapewnioną stałą opiekę polsko-niemieckiego koordynatora,
  • Zapewniamy ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Jeżeli osoba zwerbuje znajomego to otrzyma 200 € premii, warunkiem otrzymania premii jest minimum 4 miesięczna praca zwerbowanej osoby,
  • Zapewniamy pomoc w organizacji wyjazdu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku tokarz,
  • Wykształcenie w zawodzie ślusarz / tokarz / operator CNC,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziany własny samochód,
  • Gotowość podjęcia długoterminowej pracy za granicą.

Informacje

  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Czas pracy: Pełny wymiar godzin