Opis Stanowiska

  • Praca na stanowisku spawacza MAG / TIG,
  • Przygotowanie elementów do spawania,
  • Spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego,
  • Ocena jakości pospawanych elementów.

Oferujemy

  • Stabilna umowa o pracę zawarta z niemieckim pracodawcą w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy dodatkowej,
  • Umowa zawierana jest na niemieckich warunkach,
  • Umowa na czas nieokreślony,
  • Pracodawca zapewnia długoterminową współpracę,
  • Spawacz otrzymuję bezpłatne zakwaterowanie, którego organizacją i opłacaniem zajmuję się pracodawca. Odnośnie mieszkania, to najczęściej jest to jedno lub dwuosobowe mieszkanie,
  • Stawkę i dietę godzinową,
  • Regularne wypłaty oraz możliwość wypłacania zaliczek raz w tygodniu,
  • Dla spawacza MIG/TIG przysługuje płatny urlop:
    • 24 dni płatnego urlop w pierwszym roku zatrudnienia, kolejno,
    • 25 dni w drugim roku, i tak aż do 30 dni płatnego urlopu w piątym roku
    • zatrudnienia,
  • Pracownik otrzymuję corocznie dodatki urlopowe w wysokości 150 - 300 €, w zależności od okresu zatrudnienia, są one wypłacane w czerwcu,
  • W przypadku dodatków świątecznych są one wypłacane w listopadzie i w zależności od stażu pracy wynoszą od 150 do 300€,
  • Spawacz otrzymuję jednorazową premie w wysokości 200 € po przepracowaniu pełnych dwóch miesięcy,
  • Pracownik otrzymuję odzież roboczą adekwatną na stanowisko spawacza oraz otrzymuję wszystkie konieczne do wykonywania pracy narzędzia,
  • Osoba ma zapewnioną opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego oraz pomoc w załatwieniu formalności i przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej,
  • Pracownikowi przysługują wszystkie świadczenia z tytułu pracy na terenie Niemiec (Ubezpieczenie, Kindergeld, itp.),
  • Osoba zatrudniona na powyższe stanowisko otrzyma 200 € premii za zwerbowanie kolegi / osoby znajomej, która przepracuję minimum 4 miesiące.

Wymagania

  • Odpowiednie kwalifikacje zawodowe potwierdzające posiadaną wiedzę i umiejętności,
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza MIG / TIG,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym,
  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie niemiec,
  • Mile widziany własny samochód
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Dokładność, dobra organizacja pracy.

Informacje

  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Czas pracy: Pełny wymiar godzin