Opis Stanowiska

  • Praca jako operator maszyn CNC,
  • Praca na maszynach ze sterownikiem Mazak, Sinumerik, Fanuc lub Heidenhein,
  • Pracownik ma za zadanie wprowadzać korekty, ustawiać maszyny na odpowiednie parametry według rysunku technicznego, dokumentacji.
  • Kontrolowanie jakości wykonanych elementów,
  • Frezowanie, montowanie, szlifowanie, itd.

Oferujemy

  • Atrakcyjną umowę zawartą z pracodawcą na niemieckich warunkach,
  • Umowa na czas nieokreślony,
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne mieszkanie,
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy dodatkowej, nadgodzin.
  • Stawkę i dietę godzinową,
  • Możliwość pobierania zaliczek,
  • Comiesięczne punktualne wypłaty.
  • od 24 do 30 dni płatnego urlopu w zależności od stażu pracy.
  • Wypłacane w czerwcu 150 - 300 € dodatku urlopowego. Wysokość zależna jest od okresu zatrudnienia.
  • Wypłacane w listopadzie 150 - 300 € dodatku świątecznego, również zależne od przepracowanego okresu.
  • Pracodawca zapewnia 200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy,
  • Pracodawca zapewnia odzież roboczą wymaganą dla operatorów maszyn CNC oraz narzędzia konieczne do wykonywania pracy.
  • Kompleksowa opieka koordynatora polsko-niemieckiego.
  • Pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej,
  • Pracownik otrzymuje wszystkie świadczenia, które przysługują mu z racji pracy na terenie niemiec.
  • Pracownik otrzyma premię z zwerbowanie innego pracownika. 200 € premii wypłacane jest gdy nowa osoba przepracuje minimum 4 miesiące.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operator maszyn CNC.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym.
  • Chęć i gotowość pracy na terenie niemiec.
  • Znajomość przynajmniej jednego sterownika Mazak, Sinumerik, Fanuc lub Heidenhein,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność opracowania korekt, zmiany parametrów,
  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Informacje

  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Czas pracy: Pełny wymiar godzin