Opis Stanowiska

  • Zadaniem pracownika jest montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych i innych,
  • Montaż gniazdek, przełączników, tras kablowych, oświetlenia, układów zasilania, rozdzielni,
  • Wymiana i modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Umowa zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawcą zgodnie z niemieckimi warunkami,
  • Zapewniamy długoterminową współpracę,
  • Nowy pracownik otrzymuję bezpłatne zaakwaterowanie, które organizuje i opłaca pracodawca (najczęściej jedno lub 2 osobowe mieszkanie),
  • Pracodawca oferuję możliwość dodatkowej pracy (nadgodzin), które są dodatkowo opłacane,
  • Stawkę i dietę godzinową,
  • Systematyczne i punktualne wypłaty wraz z możliwością wypłacania cotygodniowych zaliczek,
  • Płatny urlop dla pracownika w pierwszym roku to 24 dni, w kolejnych latach okres płatnego urlopu wzrasta systematycznie aż do 30 dni w roku,
  • Pracownikowi przysługuje dodatek do urlopu w wysokości 150 - 300 euro również w zależności od przepracowanego okresu. Dodatek wypłacany jest w czerwcu,
  • Podobna sytuacja wygląda z dodatkiem świątecznym, który wynosi 150 - 300 € i jest wypłacany w listopadzie,
  • Pracownik otrzymuję jednorazową premie w wysokości 200 € gdy przepracuję pełne dwa miesiące,
  • Elektryk budowlany otrzymuje odzież roboczą oraz narzędzia potrzebne do wykonywania czynności zawodowych,
  • Osoba ma zagwarantowaną opiekę koordynatora mówiącego po polsku i niemiecku,
  • Pomoc w załatwieniu formalności,
  • Osoba otrzymuję wszystkie świadczenia, które oferują Niemcy dla pracowników,
  • Za zwerbowanie kolegi czy znajomego osoba otrzymuję 300 € premii, w momencie gdy ta osoba przepracuję 3 miesiące.

Wymagania

  • Wykształcenie w zawodzie elektryka lub podobnym,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i praktyczne umiejętności w pracach elektrycznych,
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód (mile widziane)
  • Samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, systematyczność, dobra organizacja pracy.

Szukasz swojego miejsca na rynku pracy? Posiadasz wykształcenie kierunkowe elektryczne? Szukasz stabilnej posady na terenie Niemiec na pełny etat? Chcesz dobrze zarabiać, a przy tym rozwijać swoje zainteresowania? Nasza Agencja Pracy w Niemczech poszukuje kandydatów do pracy w charakterze elektryka! Z nami możesz znaleźć legalne zatrudnienie w Niemczech na bardzo atrakcyjnych warunkach. Poszukujemy fachowców elektryków, posiadających odpowiednie uprawnienia zawodowe lub podobne, pozwalające pełnić obowiązki. Do Twoich zadań będzie należał montaż i serwis instalacji elektrycznych, kabli, gniazdek i innych elementów i urządzeń w różnego rodzaju obiektach. Gwarantujemy jasne warunki zatrudnienia na stanowisko praca elektryk Niemcy: umowę z niemieckim pracodawcą, zakwaterowanie, przejrzysty zakres obowiązków, możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia, pracę w dużej, rozwijającej się w niemieckiej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity socjalne i finansowe. Aktualna oferta obejmuje ogłoszenia dostępne na stronie internetowej. Należysz do osób, spełniających wymagania? Nie straszna Ci zagranica i nowe miejsce pracy? Nie jest Ci obcy język niemiecki? Sprawdź nasze ogłoszenia i znajdź satysfakcjonującą pracę w idealnym miejscu do rozwoju, jakim są Niemcy. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z nami. Szukaj zatrudnienia z Agencją Soberka! Sprawdź inne nasze oferty pracy Niemcy.

Informacje

  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Czas pracy: Pełny wymiar godzin