Opis Stanowiska

  • Zadaniem pracownika jest montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych i innych,
  • Montaż gniazdek, przełączników, tras kablowych, oświetlenia, układów zasilania, rozdzielni,
  • Wymiana i modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Umowa zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
  • Zapewniamy długoterminową współpracę,
  • Nowy pracownik otrzymuję bezpłatne zaakwaterowanie, które organizuje i opłaca pracodawca (najczęściej jedno lub 2 osobowe mieszkanie),
  • Pracodawca oferuję możliwość dodatkowej pracy (nadgodzin), które są dodatkowo opłacane,
  • Stawkę i dietę godzinową,
  • Systematyczne i punktualne wypłaty wraz z możliwością wypłacania cotygodniowych zaliczek,
  • Płatny urlop dla pracownika w pierwszym roku to 24 dni, w kolejnych latach okres płatnego urlopu wzrasta systematycznie aż do 30 dni w roku,
  • Pracownikowi przysługuje dodatek do urlopu w wysokości 150 - 300 € również w zależności od przepracowanego okresu. Dodatek wypłacany jest w czerwcu,
  • Podobna sytuacja wygląda z dodatkiem świątecznym, który wynosi 150 - 300 € i jest wypłacany w listopadzie,
  • Pracownik otrzymuję jednorazową premie w wysokości 200 € gdy przepracuję pełne dwa miesiące,
  • Elektryk budowlany otrzymuje odzież roboczą oraz narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
  • Osoba ma zagwarantowaną opiekę koordynatora mówiącego po polsku i niemiecku,
  • Pomoc w załatwieniu formalności,
  • Osoba otrzymuję wszystkie świadczenia, które oferują Niemcy dla pracowników,
  • Za zwerbowanie kolegi czy znajomego osoba otrzymuję 200 € premii, w momencie gdy ta osoba przepracuję 4 miesiące.

Wymagania

  • Wykształcenie w zawodzie elektryka lub podobnym,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i praktyczne umiejętności w pracach elektrycznych,
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód (mile widziane)
  • Samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, systematyczność, dobra organizacja pracy.

Informacje

  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Czas pracy: Pełny wymiar godzin