Abakus Personal GmbH & Co. KG

Spółka Abakus świadczy usługi z zakresu pracy tymczasowej oraz pozyskiwaniu i rekrutacji wykwalifikowanego personelu z różnych dziedzin na niemieckim oraz polskim rynku pracy. Firma prężnie się rozwija, przez co powstaję coraz więcej nowych placówek w całych Niemczech.

W roku 1998 powstały pierwsze trzy oddziały, z upływem czasu oraz prężnym rozwojem firmy powstawały kolejne filie, dzięki czemu aktualnie firma może się pochwalić 18 oddziałami na terenie całych Niemiec. Stabilność rynkowa oraz finansowa gwarantuje przedsiębiorstwu ugruntowaną pozycję na niemieckim rynku. Spółka wyspecjalizowała się w dziedzinach takich jak: logistyka, rzemiosło, przemysł, technologia informacyjna, handel oraz medycyna. Wyróżnia się głównie dbałością o jakość oraz wysokimi kompetencjami jej pracowników, co gwarantuje w pełni zadowolonych klientów oraz samych pracowników.

Od wielu lat zarząd firmy cechuje się niezawodnością oraz ciągłością. W między czasie dużą część odpowiedzialności wzięła na siebie młoda generacja, która wniosła w życie firmy wiele nowych pomysłów i doświadczeń z zakresu pracy tymczasowej oraz pośrednictwa. Dzięki tej niesamowitej kombinacji wieloletniego doświadczenia oraz innowacyjności firma Abakus może spokojnie patrzeć w przyszłość.Oddziały:

Bad Hersfeld, Bonn/Köln, Bremen, Duisburg, Friedrichshafen, Fulda, Gießen, Hamburg, Hamburg-Hausbruch, Hamm, München, Schmalkalden, Schweinfurt, Stuttgart.Certyfikaty