O nas - Agencja Pracy w Niemczech SoberkaJesteśmy certyfikowanym Biurem Pośrednictwa Pracy

Numer: 9389

Zobacz certyfikat Zobacz referencje

Certyfikat Firma Godna Zaufania Za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów CBOK Polska Sp. z o.o.

Soberka - Pośrednictwo pracy w Niemczech

Pośrednictwo Pracy Soberka jest firmą która specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla zagranicznych pracodawców z długoletnim doświadczeniem. Naszym kandydatom zapewniamy solidne warunki zatrudnienie oparte na umowie o pracę zawartą z zagranicznym pracodawcą, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, pomoc przy wszelkich formalnościach dotyczących zatrudnienia na terenie Niemiec i wiele więcej.

Dzięki naszemu doświadczeniu, nabytemu również poza granicami wiemy czego oczekuje kandydat jak i pracodawca, dlatego też nasza praca jest naszą pasją i polega ona właśnie
na doborze odpowiedniego rodzaju wykonywanej w przyszłości pracy do umiejętności
oraz kwalifikacji kandydata. Usługi oferowane przez Agencję Soberka stoją na najwyższym poziomie, a oferty pracy za granicą są bardzo atrakcyjne. Niemiecka umowa i wszelkie profity z nią związane jest na wyciągnięcie ręki. Poznaj naszą ofertę!

Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami ponieważ naszym głównym założeniem oraz celem jest zadowolenie pracownika poprzez dobór odpowiedniego miejsca pracy i rodzaj obowiązków. Przez ponad 4 letni okres działalności dzięki nam pracę znalazło już ponad 500 osób z Polski.

Dzięki naszym ofertom i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych pracowników.


8,000+
Otrzymanych aplikacji
260
Zorganizowanych spotkań
z pracodawcą
210,000
Przejechanych kilometrów
ok. 80
Rozmów telefonicznych
dziennie

Nasz zespół

Aktualności

Wakacyjna premia!

Wakacyjna Premia?
Warunkiem otrzymania wyżej wymienionej premii jest przepracowanie pełnych 2 miesięcy (Niemcy) bez przerwania ciągłości czasu pracy np. z powodu: urlopu, choroby lub też nie wstawienia się z różnych przyczyn do pracy. Premia jest dodatkowym bonusem wypłacanym jednorazowo przez pracodawcę. 
Jako godna polecenia agencja pracy w Niemczech, zawsze służymy pomocą. Skontaktuj się pod nr. tel.: 35 02 159 lub 884 375 335 i dowiedz się więcej lub odwiedź nasze Biuro. Zapraszamy!


Panie Patryku jak się Panu pracuje?

W marcu tego roku, za pośrednictwem Firmy ,,Agencja Pracy Soberka”, dołączył do nas Pan Patryk, który jest z zawodu monterem instalacji sanitarnych oraz wentylacji. Pomimo początkowo słabej znajomości języka niemieckiego, Pan Patryk jest przykładem wzorowego pracownika, który świetnie integruje się wśród niemieckich współpracowników. Chcielibyśmy przedstawić Państwu pokrótce jego osobę, zatem zaprosiliśmy go do udzielenia nam krótkiego wywiadu:


200 euro za polecenie pracownika!

Chcielibyśmy Państwa zachęcić do wzięcia udziału w naszej akcji pt. Pracownik Poleca Pracownika.
Ze względu na fakt iż posiadamy 18 oddziałów partnerskich na terenie całych Niemiec oraz szeroką gamę poszukiwanych zawodów, zachęcamy do zarekomendowania nam kolegi, znajomego, fachowca który chciałby rozpocząć pracę w naszej partnerskiej firmie. Premię mogą uzyskać osoby które są już zatrudnione w firmie i zarekomendują dobrego fachowca do pracy w firmie Abakus GmbH. Za to właśnie polecenie uzyskacie Państwo premię w wysokości 200 euro brutto. Aby uzyskać premię osoba zarekomendowana i zatrudniona przez firmę Abakus musi przepracować minimum 4 miesiące i należy spełniać podstawowe wymagania niemieckiego pracodawcy tzn. rozmawiać w języku niemieckim na poziomie minimum komunikatywnym oraz posiadać doświadczenie w zawodzie. Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków zostanie wypłacona premia.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać bezpośrednio w naszej agencji pracy, bądź pod nr tel.: 34 35 02 159  lub  884 375 335
Nie zwlekaj! Polecaj!

Uprzejmie informujemy, iż premia podlega opodatkowaniu (premia nie jest rozliczana przez pracodawcę).